Pracownię prowadzi Anna Maćkowiak-Jakiel, inżynier budownictwa z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budową obiektów kubaturowych.

Zapraszamy do kontaktu

505 347 644 biuro@am4k.pl
Image11

O nas

Zaprojektujemy dom Waszych marzeń. Wspieramy naszych klientów w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Witamy w AM4K

Pracownię prowadzi Anna Maćkowiak-Jakiel, inżynier budownictwa z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budową obiektów kubaturowych. Biuro zajmuje się głównie projektowaniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych i niewielkich obiektów kubaturowych. Wspieramy naszych klientów w trakcie całego procesu inwestycyjnego. Pomagamy ocenić wybraną działkę pod kątem możliwości zabudowy, uzyskać warunki przyłączeniowe i warunki zabudowy. Zaprojektujemy na niej dom waszych marzeń – zoptymalizowany wedle wytycznych: kosztów, designu czy PUM. Zapewniamy obsługę przez kierownika budowy, koordynujemy oddawanie budynków do użytkowania.

Specjalizujemy się w legalizacjach samowoli budowlanych i postępowaniach naprawczych przed organami nadzoru budowlanego. Nasz zespół składa się z architektów kubaturowych i architektów wnętrz, kierowników budowy, konstruktorów, instalatorów, współpracujemy z geodetami, rzeczoznawcą majątkowym i notariuszem.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zaprojektujemy dom waszych marzeń. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Realizacje

Poniżej znajdziecie Państwo realizacje naszego biura projektowego AM4K.
Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria.

Oferta

Projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych

Legalizacja samowoli budowlanych

Ocena możliwości zabudowy działki

Uzyskiwanie warunków zabudowy budynków

Projekty przyłączy

Kierowanie budową

Oddawanie budynków do użytkowania Klientom

Postepowania naprawcze w PINB

Inne